Traktory japońskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W sklepie internetowym Kosiary proponujemy szeroki wybór urządzeń do wykonywania różnorodnych prac ogrodniczych i porządkowych na wybranych terenach zielonych. W naszej ofercie znajdują się traktory japońskie Yanmar, ISEKI, KUBOTA i MITSUBISHI – niezwykle uniwersalne maszyny przeznaczone nie tylko dla przedstawicieli profesjonalnych firm ogrodniczych, ale także dla sadowników, osób prywatnych czy działalności zajmujących się utrzymaniem czystości na terenach publicznych.

Traktorek japoński Yanmar, ISEKI, KUBOTA czy MITSUBISHI to maszyna, która sprawdzi się do wielu prac – wszystko ze względu na możliwość wyposażenia jej o takie akcesoria, jak kosiarki bijakowe, pługi czy glebogryzarki. Dzięki temu będziesz mógł sprawnie przygotować ziemię pod zasiew, pozbyć się trawy z działki, ale również odśnieżyć parking czy wjazd na posesję. Wystarczy zakupić jedną maszynę, aby móc skorzystać z tych i wielu innych zastosowań!

Traktorki japońskie marki Yanmar, ISEKI, KUBOTA i MITSUBISHI dostępne w sklepie Kosiary dostarczane są do Klientów w stanie idealnym z wymienionymi płynami eksploatacyjnymi, filtrami oraz po pełnym przeglądzie przeprowadzonym przez naszych mechaników.